خانه

جدیدترین دوره آنلاین

دانلود رایگان پرسشهای کوانتمی

93 نقره ای

آخرین مطالب رایگان

IMAGE با دزدان زمان تان رو به رو شوید
میدونید اگر کسی کیف پولتان را بدزدد و آن را بدون پول پس دهد، متوجه خواهید شد. اگر به...
IMAGE تاثیرات شما و روحیه همکاران
  می‌خواهید تیمتان عملکرد بهتری داشته باشد؟ روحیه دهی مثبت را امتحان کنید!...
IMAGE 4 نشانه به نتیجه نرسیدن
      اکثر ما در کار و زندگی 4 نشانه اصلی شکست خوردن و به نتیجه نرسیدن را...
IMAGE 15 دقیقه آخر روز
  ممکن است شما نیز جز افرادی باشید که ۱۰ دقیقه آخر زمان کاریشان را به ساعت خیره...

نشریه مدیران - PDF

3           

نشریه رایگان "مدیران " مجموعه ای بر اساس تجربه مدیران و سرپرستان جوان . اگر به مدیریت ، سرپرستی و ارتقا آینده کاری خود فکر میکنید ، این نشریه برای شماست   

 دانلود           

معرفی کتاب

جدیدترین مقالات رایگان

دوره های آنلاین

دوره آنلاین مدیریت زمان در 7 روز برای کارمندان

توضیحات : در این دوره من به شما در 7 روز یاد میدهم که چگونه بتوانیید کنترل کارهای خود را بدست بگیرید و سپس برای اهداف کوتاه مدت و میانی خود زمان بندی کنید تا به آنچه تا به حال درگیر آن بودید خاتمه دهید . 
زندگی به سبک 93

  توضیحات : این دوره مخصوص کسانی طراحی شده است که با گذشت زمان ، برنامه ها ، اهداف و قول و قرارهای خودشان را یادشان  میرود و امسال هم مثل سال های قبل ممکن است تکرار شود و نتایج دلخواه کسب نشود .   

کارگاه های حضوری

کارگاه 1 روزه شخصیت شناسی و رفتار تحلیلی سطح اول

    نام دوره : کارگاه 1 روزه شخصیت شناسی و رفتار تحلیلی سطح اول (I)
کارگاه شناخت تیپ های شخصیتی MBTI

    توضیحات : من در این کارگاه درباره 16 تیپ شخصیتی  صحبت میکنم که به شما و ارتباطات هایتان فوق العاده کمک میکند . این دوره پاسخ بسیاری از مشاجرات درونی شما و قضاوت هایی را که نسبت به افراد مختلف دارید ، میدهد .     
کارگاه شناخت کهن الگوهای شخصیتی

توضیحات : من در این دوره درباره 15 انرژی و یا کهن الگوی زنان و مردان صحبت میکنم که به شما و ارتباطات هایتان فوق العاده کمک میکند . این دوره پاسخ بسیاری از مشاجرات درونی شما و قضاوت هایی را که نسبت به افراد مختلف دارید ، میدهد .     
کارگاه مدیریت استرس شغلی برای کارمندان

  توضیحات : این کارگاه مخصوص کسانی طراحی شده است که هر روز دچار روزمرگی و بی حوصلگی میشوند و احساس میکنند که کار و شغلشان همه روح و ذهن آنها را فرا گرفته و رفته رفته ، کار همیشگی آنها فقط انجام کارهای روزانه شده است و به هیچ کار دیگری دست و دل ندارند .   
کارگاه مدیریت زمان برای کارمندان

کارگاه مدیریت زمان برای کارمندان       در 7 روز چنان در رویه و برنامه خود تغییر ایجاد خواهید کرد که بقیه تعجب خواهند کرد .   دیگر مجبور نیستید کاری را از شنبه آغاز نمایید . از همین حالا با لذت و خرسندی این کارها را انجام دهید.  اگه به مواردی که میگویم عمل کنید ،  برای همیشه به روال گذشته خودتان پایان دادید . 
کارگاه مدیریت کارگروهی و کارتیمی

    توضیحات : من در این دوره یک گروه را تبدیل به یک تیم می کنم و به شما یاد می دهم که چگونه از مشکلات کار گروهی به برتریهای کار تیمی دست پیدا کنید.  در کار تیمی ، تجربیات و برنامه ریزی های مختلف منتطبق با جامعه ایرانی نهفته است که در هیچ کتابی شما آنها را نخواهید یافت .     
لیست همه مقالات